VAŽNA OBAVIJEST ZA SUCE P-G ŽUPANIJE

Upravni odbor Boćarskog saveza PGŽ, na svojoj 1.sjednici održanoj 27.svibnja 2021. temeljem članka 35. Statuta BS PGŽ, a na prijedlog Izvršnog odbora Zbora sudaca BS PGŽ donio je ODLUKU kojom će se sankcionirati suci pod ingerencijom BS PGŽ.

Suci koji po završetku odigranog susreta između dviju ekipa u sustavu liga natjecanja ili u drugom formatu natjecanja no pod ingerencijom BS PGŽ nemarno, nečitljivo ili u svakom drugom obliku neuredno ispune Izvješće sa susreta (Zapisnik).

Kompletnu Odluku s obrazloženjem možete preuzeti OVDJE.