Carrolina Bajrić najbolja na turniru SUPER 8

U subotu i nedjelju, 7. i 8. prosinca 2019. u boćarskom centru na Podvežici odigrao se, po prvi put u povijesti ženskog boćanja, Super 8 - Master turnir. Na turniru je nastupilo osam boćarica koje su pravo nastupa stekle temeljem ostvarenih plasmana i rezultata na prvenstvima Hrvatske.
Naslov najbolje odnosno najsvestranije hrvatske boćarice nakon četiri odigrane discipline osvojila je Carrolina Bajrić, članica "Čavle ŠB". Carrolina je osvojila dva prva mjesta i to u brzinskom izbijanju i bližanju i izbijanju u krug, drugo mjesto u pojedinačnom klasičnom, te treće mjesto u preciznom izbijanju.
Naslov najbolje u preciznom izbijanju osvojila je Rozmarija Karuza iz ŽBK "Komiža" koja je u ukupnom poretku zauzela drugo mjesto. Naslov u pojedinačnom klasičnom osvojila je Ria Vojković iz BK "Labin", a u ukupnom poretku osvojila treće mjesto.
Ostale predstavnice iz P-G županije u ukupnom poretku osvojile su: 5.mjesto:Ira Nimčević, 6.mjesto:Nikol Marelja-Bošnjak (obje iz "Čavle ŠB"), 7.mjesto: Maja Stipančić (ŽBK "Drenova-Rijeka"), te 8.mjesto:Dolores Vlaše (BK "Kastav").
U dva dana natjecanja imalo se prilike vidjeti puno lijepih poteza, dobre igre te na kraju i odličnih rezultata. Ria Vojković izjednačila je hrvatski rekord u brzinskom izbijanju, kojeg je  Carrolina postavila još u travnju 2019.godine., s 35 pogođenih boća iz 41 izbačenih.
Najbolja u svakoj disciplini dobila je zlatnu medalju dok su za od 1. do 3. mjesta  u ukupnom poretku podijeljeni pehari. Boćarski savez PGŽ i Boćarski savez grada Rijeke nagradili su sve natjecateljice prigodnim poklonom.
Voditelj natjecanja bio je Dino Blečić dok je susrete kroz dva dana sudio nacionalni sudac Nenad Juričić.