1. ABC ČETVEROBOJ ZA BOĆARICE

1. ABC ČETVEROBOJ ZA BOĆARICE

U Kastvu, u novosagrađenoj boćarskoj dvorani koja nosi ime "Slavko Stanić", će se od 25.-26. rujna 2021.g. održati 1. izdanje  ABC četveroboja za boćarice.
Nastupiti će reprezentacije Crne Gore, Slovenije, Srbije i Hrvatske u disciplinama pojedinačno kl., par kl., bližanje i izbijanje u krug, brzinsko i štafetno izbijanje te precizno izbijanje.
Za hrvatsku reprezentaciju nastupiti će: Carrolina Bajrić, Nikol Marelja Bošnjak i Ira Nimčević (sve Čavle ŠB), Ria Vojković i Nives Jelovica (obje Labin) predvođene izbornikom Romanom Gržančićem te pomoćnikom izbornika Deanom Klarićem.
Tijekom natjecanja održat će se i sjednica vodstva ABC konfederacije. 
 
Dan prije početka četveroboja, točnije u petak 24.09.2021. s početkom u 14 sati, će po prvi put nastupiti Hrvatska ženska reprezentacija do 18 godina u prijateljskom susretu protiv reprezentacije Slovenije. Izbornik hrvatske juniorske reprezentacije (U-18) Dean Klarić  pozvao je sljedeće igračice u sastav: Wendy Vukelić, Doru Fućak, Robertu Petrović, Emu Maršanić, Doroteu Margan (Čavle ŠB), Klaru Širola (Kastav), Lornu Žagar (Marinići) i Antoniju Pastorčić  (Pazin).
 
PROGRAM ČETVEROBOJA:
Petak, 24. rujna:
- 17 h - dolazak reprezentacija
- 17,30 h – zagrijavanje reprezentacija, prema rasporedu:

1. Reprezentacija Slovenije – 17,30 – 18 h
2. Reprezentacija Crne Gore – 18 – 18,30 h
3. Reprezentacija Srbije – 18,30 – 19 h
4. Reprezentacija Hrvatske – 19 – 20 h

- 20 h - Ždrijeb natjecanja
- 20,30 h – večera
Subota, 25. rujna:
- 8,30 h - zagrijavanje (sve reprezentacije)
- 9 h - SVEČANO OTVARANJE
- 9,30 h - 1. kolo
- 9,30 h - pojedinačno i par klasično
- 11,15 h - štafetno izbijanje – tereni 2 i 4
- 11,45 h -  krugovi – tereni 3 i 4, precizno izbijanje – teren 1
- 13 h - brzinsko izbijanje - tereni 2 i 4
- 13,30 h - ručak
- 15 h - 2. kolo
- 15 h - štafeta – na terenima 2 I 4
- 15,30 h - pojedinačno I par klasično
- 17,30 h - krugovi – tereni 3 i 4;precizno izbijanje – teren 1
- 19 h - brzinsko izbijanje - tereni 2 i 4
- 20 h - večera
Nedjelja, 26.rujna:
- 8,30 h - zagrijavanje (sve reprezentacije)
- 9 h - 3. kolo
- 9 h - parovi,pojedinačno – tereni 1 - 4
- 10,45 h - štafetno izbijanje – tereni 2 i 4
- 11,15 h - krugovi – tereni 3 i 4 ; precizno izbijanje – teren 1
- 12,30 h - brzinsko izbijanje – tereni 2 i 4
- 13 h - proglašenje pobjednika
- 13,30 h - ručak