ZIMSKA LIGA RIJEKA 2017-18

ZIMSKA LIGA RIJEKA 2017-18

 
BOĆARSKI SAVEZ GRADA RIJEKE i za vrijeme ove zimske pauze organizira Zimsku ligu 2017-18.
 
Liga će se igrati u BC PODVEŽICA 
Zavisno o broju prijava odlučiti će se o kotizaciji  i sastaviti će se raspored odigravanja.
 
 

Propozicije zimske lige 2017-18.pdf
 
ZIMSKA LIGA GRUPA A 17-18.pdf
 
 
ZIMSKA LIGA GRUPA B 17-18 - Copy.pdf
 

ZIMSKA LIGA 2017.-18. – GRUPA «A»

 

1. KOLO  ponedjeljak 11.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KUKULJANOVO

SELO

 

 

 

 

 

3-4

M.GENNARI

RADINJE

 

 

 

 

 

5-6

GORNJI KRAJ

SRDOČI

 

 

 

 

 

7-8

BRZAC

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

1. KOLO srijeda 13.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KRIMEJA

KANTRIDA

 

 

 

 

 

3-4

DRIVENIK

GRIŽANE

 

 

 

 

 

2. KOLO ponedjeljak 18.12.2017. – 18sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

SELO

GRIŽANE

 

 

 

 

 

3-4

KANTRIDA

DRIVENIK

 

 

 

 

 

5-6

SV. JAKOV

KRIMEJA

 

 

 

 

 

7-8

SRDOČI

BRZAC

 

 

 

 

 

2. KOLO srijeda 20.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

RADINJE

GORNJI KRAJ

 

 

 

 

 

3-4

KUKULJANOVO

M.GENNARI

 

 

 

 

 

3. KOLO ponedjeljak 08.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

GORNJI KRAJ

KUKULJANOVO

 

 

 

 

 

3-4

M.GENNARI

SELO

 

 

 

 

 

5-6

BRZAC

RADINJE

 

 

 

 

 

7-8

KRIMEJA

SRDOČI

 

 

 

 

 

3. KOLO srijeda 10.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

DRIVENIK

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

3-4

GRIŽANE

KANTRIDA

 

 

 

 

 

  
4. KOLO ponedjeljak 15.01.2018. – 18 sati 

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

SV. JAKOV

GRIŽANE

 

 

 

 

 

3-4

SRDOČI

DRIVENIK

 

 

 

 

 

5-6

SELO

KANTRIDA

 

 

 

 

 

7-8

RADINJE

KRIMEJA

 

 

 

 

 

 
4. KOLO srijeda 17.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

M.GENNARI

GORNJI KRAJ

 

 

 

 

 

7-8

KUKULJANOVO

BRZAC

 

 

 

 

 

5. KOLO ponedjeljak 22.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

BRZAC

M.GENNARI

 

 

 

 

 

3-4

KRIMEJA

KUKULJANOVO

 

 

 

 

 

5-6

DRIVENIK

RADINJE

 

 

 

 

 

7-8

GORNJI KRAJ

SELO

 

 

 

 

 

5. KOLO srijeda 24.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

GRIŽANE

SRDOČI

 

 

 

 

 

3-4

KANTRIDA

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

6. KOLO ponedjeljak 29.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

RADINJE

GRIŽANE

 

 

 

 

 

3-4

KUKULJANOVO

DRIVENIK

 

 

 

 

 

5-6

M.GENNARI

KRIMEJA

 

 

 

 

 

7-8

GORNJI KRAJ

BRZAC

 

 

 

 

 

6. KOLO srijeda 31.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

SELO

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

7-8

SRDOČI

KANTRIDA

 

 

 

 

 

7. KOLO ponedjeljak 05.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

BRZAC

SELO

 

 

 

 

 

3-4

KRIMEJA

GORNJI KRAJ

 

 

 

 

 

5-6

DRIVENIK

M.GENNARI

 

 

 

 

 

7-8

GRIŽANE

KUKULJANOVO

 

 

 

 

 

7. KOLO  srijeda – 07.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KANTRIDA

RADINJE

 

 

 

 

 

3-4

SV. JAKOV

SRDOČI

 

 

 

 

 

8. KOLO ponedjeljak12.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

RADINJE

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

3-4

SELO

SRDOČI

 

 

 

 

 

5-6

KUKULJANOVO

KANTRIDA

 

 

 

 

 

7-8

M.GENNARI

GRIŽANE

 

 

 

 

 

8. KOLO srijeda 14.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

GORNJI KRAJ

DRIVENIK

 

 

 

 

 

7-8

BRZAC

KRIMEJA

 

 

 

 

 

9. KOLO ponedjeljak 19.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KRIMEJA

SELO

 

 

 

 

 

3-4

DRIVENIK

BRZAC

 

 

 

 

 

5-6

GRIŽANE

GORNJI KRAJ

 

 

 

 

 

7-8

KANTRIDA

M.GENNARI

 

 

 

 

 

9. KOLO srijeda 21.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

SV. JAKOV

KUKULJANOVO

 

 

 

 

 

3-4

SRDOČI

RADINJE

 

 

 

 

 

10. KOLO ponedjeljak 26.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KUKULJANOVO

SRDOČI

 

 

 

 

 

3-4

M.GENNARI

SV. JAKOV

 

 

 

 

 

5-6

SELO

RADINJE

 

 

 

 

 

7-8

GORNJI KRAJ

KANTRIDA

 

 

 

 

 

10. KOLO srijeda 28.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

BRZAC

GRIŽANE

 

 

 

 

 

7-8

KRIMEJA

DRIVENIK

 

 

 

 

 

  
11. KOLO ponedjeljak 05.03.2018. – 18 sati 

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

GRIŽANE

KRIMEJA

 

 

 

 

 

3-4

KANTRIDA

BRZAC

 

 

 

 

 

5-6

SV. JAKOV

GORNJI KRAJ

 

 

 

 

 

7-8

DRIVENIK

SELO

 

 

 

 

 

11. KOLO  srijeda 07.03.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

SRDOČI

M.GENNARI

 

 

 

 

 

3-4

RADINJE

KUKULJANOVO

 

 

 

 

 

Doigravanje – srijeda14.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

1A

8B

 

 

 

 

A

3-4

2A

7B

 

 

 

 

B

5-6

3A

6B

 

 

 

 

C

7-8

4A

5B

 

 

 

 

D

Doigravanje –  petak16.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

5A

4B

 

 

 

 

E

7-8

6A

3B

 

 

 

 

F

1-2

7A

2B

 

 

 

 

G

3-4

8A

1B

 

 

 

 

H

Doigravanje –srijeda 21.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

7-8

A

E

 

 

 

 

A

1-2

B

F

 

 

 

 

B

3-4

C

G

 

 

 

 

C

5-6

D

H

 

 

 

 

D

Završnica NEDJELJA 25.03.2018. u 15 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

A

B

 

 

 

 

 

3-4

C

D

 

 

 

 

 

FINALE NEDJELJA 25.03.2018. u 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

POB

POB

 

 

 

 

 

7-8

POR

POR

 

 

 

 

 

 

 

 

ZIMSKA LIGA 2017.-18. – GRUPA «B»

 
1. KOLO srijeda 13.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

LEDENICE

SELCE

 

 

 

 

 

7-8

KOZALA

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

1. KOLO  petak 15.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

PODHUM

BRIBIR

 

 

 

 

 

3-4

L. RADNIK

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

5-6

BRAJDA

TRSAT

 

 

 

 

 

7-8

KOSTRENA

VARGON

 

 

 

 

 

2. KOLO srijeda 20.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

M.GENNARI 2

BRAJDA

 

 

 

 

 

7-8

PODHUM

L. RADNIK

 

 

 

 

 

2. KOLO petak 22.12.2017. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

BRIBIR

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

3-4

SELCE

KOZALA

 

 

 

 

 

5-6

VARGON

LEDENICE

 

 

 

 

 

7-8

TRSAT

KOSTRENA

 

 

 

 

 

3. KOLO srijeda 10.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

KOZALA

VARGON

 

 

 

 

 

7-8

MIX KOMADI

SELCE

 

 

 

 

 

3. KOLO petak 12.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

BRAJDA

PODHUM

 

 

 

 

 

3-4

L. RADNIK

BRIBIR

 

 

 

 

 

5-6

KOSTRENA

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

7-8

LEDENICE

TRSAT

 

 

 

 

 

4. KOLO srijeda 17.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

L. RADNIK

BRAJDA

 

 

 

 

 

3-4

PODHUM

KOSTRENA

 

 

 

 

 

4. KOLO petak 19.01.2018. – 18 sati 

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

VARGON

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

3-4

TRSAT

KOZALA

 

 

 

 

 

5-6

BRIBIR

SELCE

 

 

 

 

 

7-8

M.GENNARI 2

LEDENICE

 

 

 

 

 

5. KOLO srijeda 24.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

MIX KOMADI

TRSAT

 

 

 

 

 

7-8

SELCE

VARGON

 

 

 

 

 

5. KOLO petak 26.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KOSTRENA

L. RADNIK

 

 

 

 

 

3-4

LEDENICE

PODHUM

 

 

 

 

 

5-6

KOZALA

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

7-8

BRAJDA

BRIBIR

 

 

 

 

 

6. KOLO srijeda 31.01.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

BRIBIR

VARGON

 

 

 

 

 

3-4

TRSAT

SELCE

 

 

 

 

 

6. KOLO petak 02.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

M.GENNARI 2

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

3-4

PODHUM

KOZALA

 

 

 

 

 

5-6

L. RADNIK

LEDENICE

 

 

 

 

 

7-8

BRAJDA

KOSTRENA

 

 

 

 

 

7. KOLO srijeda – 07.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

SELCE

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

7-8

VARGON

TRSAT

 

 

 

 

 

7. KOLO petak 09.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KOSTRENA

BRIBIR

 

 

 

 

 

3-4

LEDENICE

BRAJDA

 

 

 

 

 

5-6

KOZALA

L. RADNIK

 

 

 

 

 

7-8

MIX KOMADI

PODHUM

 

 

 

 

 

8. KOLO srijeda 14.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

BRAJDA

KOZALA

 

 

 

 

 

7-8

KOSTRENA

LEDENICE

 

 

 

 

 

8. KOLO petak 16.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

M.GENNARI 2

VARGON

 

 

 

 

 

3-4

BRIBIR

TRSAT

 

 

 

 

 

5-6

PODHUM

SELCE

 

 

 

 

 

7-8

L. RADNIK

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

9. KOLO srijeda 21.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

VARGON

PODHUM

 

 

 

 

 

7-8

TRSAT

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

9. KOLO petak 23.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

LEDENICE

BRIBIR

 

 

 

 

 

3-4

KOZALA

KOSTRENA

 

 

 

 

 

5-6

MIX KOMADI

BRAJDA

 

 

 

 

 

7-8

SELCE

L. RADNIK

 

 

 

 

 

10. KOLO srijeda 28.02.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

KOSTRENA

MIX KOMADI

 

 

 

 

 

3-4

LEDENICE

KOZALA

 

 

 

 

 

10. KOLO petak 02.03.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

PODHUM

TRSAT

 

 

 

 

 

3-4

L. RADNIK

VARGON

 

 

 

 

 

5-6

BRIBIR

M.GENNARI 2

 

 

 

 

 

7-8

BRAJDA

SELCE

 

 

 

 

 

11. KOLO  srijeda 07.03.2018. – 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

TRSAT

L. RADNIK

 

 

 

 

 

7-8

M.GENNARI 2

PODHUM

 

 

 

 

  

 
11. KOLO petak 09.03.2018. – 18 sati 

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

MIX KOMADI

LEDENICE

 

 

 

 

 

3-4

SELCE

KOSTRENA

 

 

 

 

 

5-6

VARGON

BRAJDA

 

 

 

 

 

7-8

KOZALA

BRIBIR

 

 

 

 

 

Doigravanje – srijeda 14.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

1A

8B

 

 

 

 

A

3-4

2A

7B

 

 

 

 

B

5-6

3A

6B

 

 

 

 

C

7-8

4A

5B

 

 

 

 

D

Doigravanje –  petak 16.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

5A

4B

 

 

 

 

E

7-8

6A

3B

 

 

 

 

F

1-2

7A

2B

 

 

 

 

G

3-4

8A

1B

 

 

 

 

H

Doigravanje –srijeda 21.03.2018. – 18 SATI

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

7-8

A

E

 

 

 

 

A

1-2

B

F

 

 

 

 

B

3-4

C

G

 

 

 

 

C

5-6

D

H

 

 

 

 

D

Završnica  NEDJELJA 25.03.2018. u 15 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

1-2

A

B

 

 

 

 

 

3-4

C

D

 

 

 

 

 

 
FINALE  NEDJELJA 25.03.2018. u 18 sati

IG.

DOMAĆIN

GOST

poj

tro

par

par

ukup

5-6

POB

POB

 

 

 

 

 

7-8

POR

POR