U Maroku osvojene 4 medalje

Hrvatski reprezentativci, predvođeni izbornicima Milanom Celijom i Čedom Vukelićem, završili su nastup na Svjetskom prvenstvu za mlađe seniore (do 23 godine) i juniore (do 18 godina), što se od 1. do 5. rujna 2015. godine održavalo u Casablanci sa četiri osvojene medalje, po jednom zlatnom i srebrnom, te dvije brončane.

Svjetski mlađeseniorski prvak u disciplini pojedinačno klasično postao je Pero Ćubela (Zrinjevac, Zagreb), juniorski viceprvak u brzinsko izbijanju Ivan Čorić (Naklice, Omiš), dok su juniorska brončana odličja osvojili Čepljan Mateo Načinović (Vargon, Rijeka) u preciznom izbijanju, te Načinović i Čorić u štafetnom izbijanju.

Od mlađih seniora braća Pero i Marin Ćubela (Zrinjevac) završila su nastup na prvenstvu na petom mjestu u parovima, jednako kao i Mario Grančić (Ante Starčević, Zagreb) u bližanju i izbijanju u krug.

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se