MEĐUNARODNI BOĆARSKI JUNIORSKI TURNIR BOŽIĆ 2018

MEĐUNARODNI BOĆARSKI JUNIORSKI TURNIR BOŽIĆ 2018

15.-16. prosinca 2018. u boćarskom centru Podvežica...

opširnije
ZIMSKA LIGA RIJEKA 2018/19 - raspored po grupama

ZIMSKA LIGA RIJEKA 2018/19 - raspored po grupama

Zimska liga starta u srijedu 05.12.2018. s početkom u 18h....

opširnije
SLO OPEN GDP 2018

SLO OPEN GDP 2018

Međunarodni nagradni turnir četvorki, nedjelja 02.prosinca 2018....

opširnije
Carrolini Bajrić drugi ovogodišnji naslov, Nives Jelovici treći

Carrolini Bajrić drugi ovogodišnji naslov, Nives Jelovici treći

Srebra za Nikol Marelju-Bošnjak i Virginiu Bajrić, bronce Carrolini i Marti...

opširnije
13. boćarski turnir za osobe s invaliditetom

13. boćarski turnir za osobe s invaliditetom

Održan je u srijedu, 14. studenog 2018. godine...

opširnije
Kreće Hrvatska juniorska boćarska liga

Kreće Hrvatska juniorska boćarska liga

Nastupaju 7 ekipa iz BS PGŽ, 1.kolo kreće 25.11.2018....

opširnije
Marta Marčelja prvakinja županije u kraljevskoj disciplini

Marta Marčelja prvakinja županije u kraljevskoj disciplini

Natjecanje se odvijalo u BC Podvežica, a sudjelovalo je čak 21 boćarica iz 6 klubova....

opširnije
Ria Vojković najpreciznija

Ria Vojković najpreciznija

Carrolina Bajrić osvojila broncu u preciznom izbijanju na PH...

opširnije
Nives Jelovici naslov u krugu, sestrama Bajrić u štafeti

Nives Jelovici naslov u krugu, sestrama Bajrić u štafeti

Nikol Marelja Bošnjak srebrna u krugu, dvije bronce u štafeti za ŠB Čavle...

opširnije
Dorotea Maršanić prvakinja županije u bližanju i izbijanju u krug

Dorotea Maršanić prvakinja županije u bližanju i izbijanju u krug

Prvenstvo županije u bližanju i izbijanju u krug za seniorke održano je 05.11. i 07.11.2018 na terenima boćarskog centra Podvežica......

opširnije
Započinje 1. HBL

Započinje 1. HBL

Kreću Vargon i Lovran...

opširnije
SVEČANI DOČEK U ČAVLIMA

SVEČANI DOČEK U ČAVLIMA

Čestitke, torta i šampanjac za svjetske prvake i osvajače medalja...

opširnije
Doček reprezentacije

Doček reprezentacije

Utorak 30.10. u 16 sati, Boćarska dvorana Hrastenica...

opširnije
Zlatni K.Šaban, M.Ćubela i M.Načinović

Zlatni K.Šaban, M.Ćubela i M.Načinović

Osvojena dva zlata, tri srebra i tri bronce...

opširnije
Milan Čirjak najprecizniji

Milan Čirjak najprecizniji

Laginja srebrni, bronce Barišiću i Ladavcu...

opširnije