Međuopćinska liga ISTOK i ZAPAD 2018-19

 
OPCINSKA LIGA - ISTOK 2018-19.pdf 
 
 
OPCINSKA LIGA - ZAPAD -2018-19.pdf




OPĆINSKA LIGA  - 2018-19    -  ISTOK -  PETAK 17.30 sati
1. KOLO - 07.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIMEJA KRIŽIŠĆE    
GRIŽANE OREHOVICA    
PUNAT Sv. JELENA    
2. KOLO - 14.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE Sv. JELENA    
OREHOVICA PUNAT    
KRIMEJA GRIŽANE    
3. KOLO - 21.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
GRIŽANE KRIŽIŠĆE    
PUNAT  KRIMEJA    
Sv. JELENA OREHOVICA    
4. KOLO - 28.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE OREHOVICA    
KRIMEJA Sv. JELENA    
GRIŽANE PUNAT    
5. KOLO - 05.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
PUNAT KRIŽIŠĆE    
Sv. JELENA GRIŽANE    
OREHOVICA KRIMEJA    
6. KOLO - 26.4.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE KRIMEJA    
OREHOVICA GRIŽANE    
Sv. JELENA PUNAT    
7. KOLO - 3.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
Sv. JELENA KRIŽIŠĆE    
PUNAT OREHOVICA    
GRIŽANE KRIMEJA    
8. KOLO - 10.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE GRIŽANE    
KRIMEJA PUNAT    
OREHOVICA Sv. JELENA    
9. KOLO - 17.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
OREHOVICA KRIŽIŠĆE    
Sv. JELENA KRIMEJA    
PUNAT GRIŽANE    
10. KOLO - 24.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE PUNAT     
GRIŽANE Sv. JELENA    
KRIMEJA OREHOVICA    
 
 
OPĆINSKA LIGA  - ZAPAD 2018./19. - PETAK 17.30 sati
1. KOLO - 07.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BRAJDA 2 KORENSKO    
VEPRINAC KANTRIDA    
BANDEROVO X    
IKA ŠKURINJE    
2. KOLO - 14.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO ŠKURINJE    
X IKA    
KANTRIDA BANDEROVO    
BRAJDA 2 VEPRINAC    
3. KOLO - 21.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
VEPRINAC KORENSKO    
BANDEROVO  BRAJDA 2    
IKA KANTRIDA    
ŠKURINJE X    
4. KOLO - 28.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO X    
KANTRIDA ŠKURINJE    
BRAJDA 2 IKA    
VEPRINAC BANDEROVO    
5. KOLO - 05.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BANDEROVO KORENSKO    
IKA VEPRINAC    
ŠKURINJE BRAJDA 2    
X KANTRIDA    
6. KOLO - 12.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO KANTRIDA    
BRAJDA 2 X    
VEPRINAC ŠKURINJE    
BANDEROVO IKA    
7. KOLO - 26.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
IKA KORENSKO    
ŠKURINJE BANDEROVO    
X VEPRINAC    
KANTRIDA BRAJDA 2    
8. KOLO - 3.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO BRAJDA 2    
KANTRIDA VEPRINAC    
X BANDEROVO    
ŠKURINJE IKA    
9. KOLO - 10.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ŠKURINJE KORENSKO    
IKA X    
BANDEROVO KANTRIDA    
VEPRINAC BRAJDA 2    
10. KOLO - 17.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO VEPRINAC    
BRAJDA 2 BANDEROVO     
KANTRIDA IKA    
X ŠKURINJE    
11. KOLO - 24.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
X KORENSKO    
ŠKURINJE KANTRIDA    
IKA BRAJDA 2    
BANDEROVO VEPRINAC    
12. KOLO - 31.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO BANDEROVO    
VEPRINAC IKA    
BRAJDA 2 ŠKURINJE    
KANTRIDA X    
13. KOLO - 7.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KANTRIDA KORENSKO    
X BRAJDA 2    
ŠKURINJE VEPRINAC    
IKA BANDEROVO    
14. KOLO - 14.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO IKA    
BANDEROVO ŠKURINJE    
VEPRINAC X    
BRAJDA 2 KANTRIDA