REZULTATI POSLJEDNJEG ODIGRANOG KOLA: 18. kolo, ODIGRANO: 24.6.2017.

ZAMET - LOVRAN 12 : 10 3 - 0
SLOGA - ISTRA ALUMINIJ 14 : 8 3 - 0
Sv. JAKOV - SV. ROK - KLANA 16 : 6 3 - 0
MARČELJI - DUBRAVA 20 : 2 3 - 0
SVETI LUKA - PODHUM 14 : 8 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


POREDAK
# Naziv LG. P N I Poen+ Poen- Poen
raz.
Bodova -bod
1 PODHUM 18 13 2 3 233 163 70 41
2 SLOGA 18 11 1 6 223 173 50 34
3 Sv. JAKOV 18 10 3 5 217 179 38 33
4 SVETI LUKA 18 10 1 7 207 189 18 31
5 LOVRAN 18 9 2 7 220 176 44 29
6 SV. ROK - KLANA 18 9 2 7 194 202 -8 29
7 MARČELJI 18 8 1 9 203 193 10 24 -1
8 ISTRA ALUMINIJ 18 6 2 10 207 189 18 20
9 ZAMET 18 4 2 12 158 238 -80 14
10 DUBRAVA 18 2 0 16 118 278 -160 6


SVA ODIGRANA KOLA

17. kolo / 17.6.2017.
PODHUM - ZAMET 15 : 7 3 - 0
DUBRAVA - SVETI LUKA 5 : 17 0 - 3
SV. ROK - KLANA - MARČELJI 12 : 10 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - Sv. JAKOV 10 : 12 0 - 3
LOVRAN - SLOGA 16 : 6 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


16. kolo / 10.6.2017.
ZAMET - SLOGA 8 : 14 0 - 3
Sv. JAKOV - LOVRAN 13 : 9 3 - 0
MARČELJI - ISTRA ALUMINIJ 15 : 7 3 - 0
SVETI LUKA - SV. ROK - KLANA 18 : 4 3 - 0
PODHUM - DUBRAVA 18 : 4 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


15. kolo / 3.6.2017.
DUBRAVA - ZAMET 15 : 7 3 - 0
SV. ROK - KLANA - PODHUM 11 : 11 1 - 1
ISTRA ALUMINIJ - SVETI LUKA 22 : 0 3 - 0
LOVRAN - MARČELJI 14 : 8 3 - 0
SLOGA - Sv. JAKOV 16 : 6 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


14. kolo / 27.5.2017.
DUBRAVA - SV. ROK - KLANA 8 : 14 0 - 3
ZAMET - Sv. JAKOV 13 : 9 3 - 0
MARČELJI - SLOGA 14 : 8 3 - 0
SVETI LUKA - LOVRAN 12 : 10 3 - 0
PODHUM - ISTRA ALUMINIJ 12 : 10 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


13. kolo / 20.5.2017.
SV. ROK - KLANA - ZAMET 13 : 9 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - DUBRAVA 18 : 4 3 - 0
SLOGA - SVETI LUKA 8 : 14 0 - 3
LOVRAN - PODHUM 11 : 11 1 - 1
Sv. JAKOV - MARČELJI 14 : 8 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


12. kolo / 13.5.2017.
ZAMET - MARČELJI 11 : 11 1 - 1
SVETI LUKA - Sv. JAKOV 11 : 11 1 - 1
PODHUM - SLOGA 16 : 6 3 - 0
DUBRAVA - LOVRAN 8 : 14 0 - 3
SV. ROK - KLANA - ISTRA ALUMINIJ 12 : 10 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


11. kolo / 6.5.2017.
ISTRA ALUMINIJ - ZAMET 15 : 7 3 - 0
SLOGA - DUBRAVA 18 : 4 3 - 0
MARČELJI - SVETI LUKA 12 : 10 3 - 0
LOVRAN - SV. ROK - KLANA 12 : 10 3 - 0
Sv. JAKOV - PODHUM 10 : 12 0 - 3

Pogledajte rezultate u PDF formatu


10. kolo / 29.4.2017.
ISTRA ALUMINIJ - LOVRAN 19 : 3 3 - 0
SV. ROK - KLANA - SLOGA 10 : 12 0 - 3
DUBRAVA - Sv. JAKOV 6 : 16 0 - 3
ZAMET - SVETI LUKA 16 : 6 3 - 0
PODHUM - MARČELJI 14 : 8 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


9. kolo / 22.4.2017.
LOVRAN - ZAMET 22 : 0 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - SLOGA 10 : 12 0 - 3
SV. ROK - KLANA - Sv. JAKOV 11 : 11 1 - 1
DUBRAVA - MARČELJI 7 : 15 0 - 3
PODHUM - SVETI LUKA 15 : 7 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


8. kolo / 8.4.2017.
ZAMET - PODHUM 10 : 12 0 - 3
SVETI LUKA - DUBRAVA 15 : 7 3 - 0
MARČELJI - SV. ROK - KLANA 10 : 12 0 - 3
Sv. JAKOV - ISTRA ALUMINIJ 11 : 11 1 - 1
SLOGA - LOVRAN 11 : 11 1 - 1

Pogledajte rezultate u PDF formatu


7. kolo / 15.10.2016.
SLOGA - ZAMET 20 : 2 3 - 0
LOVRAN - Sv. JAKOV 10 : 12 0 - 3
SV. ROK - KLANA - SVETI LUKA 12 : 10 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - MARČELJI 12 : 10 3 - 0
DUBRAVA - PODHUM 5 : 17 0 - 3

Pogledajte rezultate u PDF formatu


/ 9.10.2016.
SVETI LUKA - ISTRA ALUMINIJ 18 : 4 3 - 0
ZAMET - DUBRAVA 15 : 7 3 - 0
PODHUM - SV. ROK - KLANA 15 : 7 3 - 0
MARČELJI - LOVRAN 9 : 13 0 - 3
Sv. JAKOV - SLOGA 6 : 16 0 - 3

Pogledajte rezultate u PDF formatu


5. kolo / 1.10.2016.
SLOGA - MARČELJI 16 : 6 3 - 0
Sv. JAKOV - ZAMET 18 : 4 3 - 0
LOVRAN - SVETI LUKA 18 : 4 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - PODHUM 10 : 12 0 - 3
SV. ROK - KLANA - DUBRAVA 16 : 6 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


4. kolo / 24.9.2016.
ZAMET - SV. ROK - KLANA 10 : 12 0 - 3
DUBRAVA - ISTRA ALUMINIJ 12 : 10 3 - 0
PODHUM - LOVRAN 14 : 8 3 - 0
SVETI LUKA - SLOGA 12 : 10 3 - 0
MARČELJI - Sv. JAKOV 12 : 10 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


3. kolo / 17.9.2016.
MARČELJI - ZAMET 12 : 10 3 - 0
Sv. JAKOV - SVETI LUKA 12 : 10 3 - 0
SLOGA - PODHUM 9 : 13 0 - 3
LOVRAN - DUBRAVA 16 : 6 3 - 0
ISTRA ALUMINIJ - SV. ROK - KLANA 12 : 10 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


2. kolo / 10.9.2016.
ZAMET - ISTRA ALUMINIJ 11 : 11 1 - 1
SV. ROK - KLANA - LOVRAN 13 : 9 3 - 0
DUBRAVA - SLOGA 8 : 14 0 - 3
PODHUM - Sv. JAKOV 10 : 12 0 - 3
SVETI LUKA - MARČELJI 13 : 9 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu


1. kolo / 3.9.2016.
SVETI LUKA - ZAMET 16 : 6 3 - 0
MARČELJI - PODHUM 14 : 8 3 - 0
Sv. JAKOV - DUBRAVA 18 : 4 3 - 0
SLOGA - SV. ROK - KLANA 13 : 9 3 - 0
LOVRAN - ISTRA ALUMINIJ 14 : 8 3 - 0

Pogledajte rezultate u PDF formatu