KUP EUROPSKIH PRVAKINJA 2015 - NAŠE PRVAKINJE DRUGE

U FINALU KUPA EUROPSKIH PRVAKA ZA ŽENE BK ČAVLE-ŠB PROTIV BUTTRIA ODIGRAO 10:10, ali po propozicijama, zbog boljih rezultata u tehničkim disciplinama PRVAKINJE EUROPE SU  PREDSTAVNICE ITALIJE, SB BUTTRIO.

U borbi za treće mjesto prvakinje Francuske, St. VULBAS premoćno su pobijedile ljubljanski KRIM i osvojile treće mjesto.

Domaćinu, BK ČAVLE-ŠB treba odati priznanje za uloženi trud u organizaciju ovako velike manifestacije.

KUP EUROPSKIH PRVAKA 2015 ZENE - finale.

KUP EUROPSKI PRVAKA ZENE 2015 - S.VULBAS-KRIM .doc

Boćarski klub „Čavle ŠB" pod pokroviteljstvom Općina Čavle i Jelenje u suradnji sa Hrvatskim boćarskim savezom  i Boćarskim savezom Primorsko – goranske županije  domaćin je Završnice kupa europskih prvakinja  u boćanju za žene.

Ovo natjecanje će se održati  dana 13. i 14.06.2015.godine u Boćarskim dvoranama Hrastenica-Čavle i Dražice.
Na istom će učestvovati prvakinje Slovenije, Italije, Francuske i  naša ekipa dvostruke uzastopne prvakinje Hrvatske.

Na ovom natjecanju očekuje se učešće više najpoznatijih svjetskih i europskih boćarica, nositeljica   titula svjetskih i europskih prvakinja.

Očekivanja naše mlade ekipe u ovakvoj konkurenciji je najmanje  ponavljanje prošlogodišnjeg rezultata iz Francuske kada smo osvojili treće mjesto, a sve više od toga bio bi još značajniji uspjeh naše mlade i uspješne ekipe.