KREĆE HRVATSKA JUNIORSKA LIGA

KREĆE HRVATSKA JUNIORSKA LIGA

U nedjelju, 29.10.2017  po Kalendaru natjecanja koji je usvojio Izvršni odbor HBS-a kreće Hrvatska juniorska liga.
 
Ovo je dugo očekivani korak, za koji se nadamo da će zaživjeti i donijeti osvježenje u hrvatsko boćanje. Po Odluci, smiju nastupati igračice i igrači rođeni  1. siječnja 1999. i mlađi.
Za ovu sezonu, radi smanjenja troškova, liga je podijeljena u dvije skupine - Sjever i Jug. Sjeverna skupina broji 11 ekipa, a na Jugu će se natjecati 6 ekipa.
Sistem je razrađen tako da nakon što Sjever i Jug odigraju preliminarno natjecanje (Sjever - jednokružno, Jug - dvokružno) po četiri najbolje ekipe igraju završni turnir, na kojem ćemo dobiti prvog Juniorskog prvaka Hrvatske.
 
u nastavku pogledajte Kalendare natjecanja i Propozicije Hrvatske juniorske lige
 
HRVATSKA JUNIORSKA LIGA - 2017./18. - Nedjelja u 10 sati
1. KOLO - 29.10.2017.
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ 1 PAZIN
SRC Veli Jože ISTRA POREČ VARGON 2
BC Podvežica SV. JAKOV BS BUZET
BC Podvežica LABIN GORNJI KRAJ
  VARGON 1 X
Ika LOVRAN ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
 
2. KOLO -12.11.2017.
Pazin PAZIN ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
  X LOVRAN
BC Podvežica GORNJI KRAJ VARGON 1
Kozari BS BUZET LABIN
BC Podvežica VARGON 2 SV. JAKOV
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ 1 ISTRA POREČ
3. KOLO - 19.11.2017.
SRC Veli Jože ISTRA POREČ PAZIN
BC Podvežica SV. JAKOV ČAVLE ŠK.BOĆ 1
BC Podvežica LABIN VARGON 2
BC Podvežica VARGON 1 BS BUZET
Ika LOVRAN GORNJI KRAJ
  ČAVLE ŠK.BOĆ. 2 X
 
4. KOLO -26.11.2017.
  PAZIN X
BC Podvežica GORNJI KRAJ ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
Kozari BS BUZET LOVRAN
BC Podvežica VARGON 2 VARGON 1
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ 1 LABIN
SRC Veli Jože ISTRA POREČ SV. JAKOV
 
5. KOLO - 03.12.2017.
BC Podvežica SV. JAKOV PAZIN
SRC Veli Jože LABIN ISTRA POREČ
BC Podvežica VARGON 1 ČAVLE ŠK.BOĆ 1
Ika LOVRAN VARGON 2
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ. 2 BS BUZET
  GORNJI KRAJ
 
6.KOLO -10.12.2017.
Pazin PAZIN GORNJI KRAJ
  BS BUZET X
BC Podvežica VARGON 2 ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ 1 LOVRAN
SRC Veli Jože ISTRA POREČ VARGON 1
BC Podvežica SV. JAKOV  LABIN
   
7. KOLO - 07.01.2018.
Pazin LABIN PAZIN
BC Podvežica VARGON 1 SV. JAKOV
Ika LOVRAN ISTRA POREČ
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ. 2 ČAVLE ŠK.BOĆ 1
  VARGON 2
BC Podvežica GORNJI KRAJ BS BUZET
     
8. KOLO - 14.01.2018.
Pazin PAZIN BS BUZET
BC Podvežica VARGON 2 GORNJI KRAJ
  ČAVLE ŠK.BOĆ 1 X
SRC Veli Jože ISTRA POREČ ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
BC Podvežica SV. JAKOV LOVRAN
BC Podvežica LABIN VARGON 1
9. KOLO - 21.01.2018.
BC Podvežica VARGON 1 PAZIN
Ika LOVRAN LABIN
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ. 2 SV. JAKOV
  ISTRA POREČ
BC Podvežica GORNJI KRAJ ČAVLE ŠK.BOĆ 1
Kozari BS BUZET VARGON 2
10.kolo - 28.01.2018.
Pazin PAZIN VARGON 2
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ 1 BS BUZET
SRC Veli Jože ISTRA POREČ GORNJI KRAJ
  SV. JAKOV X
Hrastenica LABIN ČAVLE ŠK.BOĆ. 2
BC Podvežica VARGON 1 LOVRAN
11. kolo - 04.02.2018.
Ika LOVRAN PAZIN
Hrastenica ČAVLE ŠK.BOĆ. 2 VARGON 1
  LABIN
BC Podvežica GORNJI KRAJ SV. JAKOV
Kozari BS BUZET ISTRA POREČ
BC Podvežica VARGON 2 ČAVLE ŠK.BOĆ 1
Povjerenik lige:
Dino Blečić
098/371011
dinoblecic1@gmail.com
 
 
Hrvatska juniorska liga -SJEVER -raspored.pdf
 
Hrvatska juniorska liga -JUG -raspored.pdf
 
Propozicije Hrvatska juniorska bocarska liga, listopad 2017.pdf