IZVUČENI RASPOREDI ZA ŽUPANIJSKE I OPĆINSKE LIGE

IZVUČENI RASPOREDI ZA ŽUPANIJSKE I OPĆINSKE LIGE

1. Zupanijska -2018-19.pdf 
 
2. Zupanijska-2018-19.pdf
 
3. Zupanijska - Istok -2018-19.pdf
 
3. Zupanijska - Zapad-2018-19.pdf

ZENSKA ZUPANIJSKA LIGA -2018-19.pdf
 
OPCINSKA LIGA - ISTOK 2018-19.pdf
 
OPCINSKA LIGA - ZAPAD -2018-19.pdf

 1.ŽUPANIJSKA LIGA - 2018./19. - NEDJELJA 15.00 sati
1. KOLO - 02.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BRZAC LOŠINJ 90    
FRANKOPAN RJEČINA    
BRAJDA VARGON 2    
SRDOČI KRENOVAC    
ZAGON KRK    
2. KOLO - 9.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 KRK    
KRENOVAC ZAGON    
VARGON 2 SRDOČI    
RJEČINA BRAJDA    
BRZAC FRANKOPAN    
3. KOLO - 16.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
FRANKOPAN LOŠINJ 90    
BRAJDA BRZAC    
SRDOČI RJEČINA    
ZAGON VARGON 2    
KRK KRENOVAC    
4. KOLO - 23.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 KRENOVAC    
VARGON 2 KRK    
RJEČINA ZAGON    
BRZAC SRDOČI    
FRANKOPAN BRAJDA    
5. KOLO - 30.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BRAJDA LOŠINJ 90    
SRDOČI FRANKOPAN    
ZAGON BRZAC    
KRK RJEČINA    
KRENOVAC VARGON 2    
6.KOLO - 7.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 VARGON 2    
RJEČINA KRENOVAC    
BRZAC KRK    
FRANKOPAN ZAGON    
BRAJDA SRDOČI    
7. KOLO - 14.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
SRDOČI LOŠINJ 90    
ZAGON BRAJDA    
KRK FRANKOPAN    
KRENOVAC BRZAC    
VARGON 2 RJEČINA    
8. KOLO - 7.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 RJEČINA    
BRZAC VARGON 2    
FRANKOPAN KRENOVAC    
BRAJDA KRK    
SRDOČI ZAGON    
9. KOLO - 14.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ZAGON LOŠINJ 90    
KRK SRDOČI    
KRENOVAC BRAJDA    
VARGON 2 FRANKOPAN    
RJEČINA BRZAC    
10. KOLO - 28.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 BRZAC    
RJEČINA FRANKOPAN    
VARGON 2 BRAJDA    
KRENOVAC SRDOČI    
KRK ZAGON    
11. KOLO - 05.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRK LOŠINJ 90    
ZAGON KRENOVAC    
SRDOČI VARGON 2    
BRAJDA RJEČINA    
FRANKOPAN BRZAC    
12. KOLO - 12.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 FRANKOPAN    
BRZAC BRAJDA    
RJEČINA SRDOČI    
VARGON 2 ZAGON    
KRENOVAC KRK    
13. KOLO - 19.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRENOVAC LOŠINJ 90    
KRK VARGON 2    
ZAGON RJEČINA    
SRDOČI BRZAC    
BRAJDA FRANKOPAN    
14. KOLO - 26.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 BRAJDA    
FRANKOPAN SRDOČI    
BRZAC ZAGON    
RJEČINA KRK    
VARGON 2 KRENOVAC    
15. KOLO - 02.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
VARGON 2 LOŠINJ 90    
KRENOVAC RJEČINA    
KRK BRZAC    
ZAGON FRANKOPAN    
SRDOČI BRAJDA    
16. KOLO - 09.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 SRDOČI    
BRAJDA ZAGON    
FRANKOPAN KRK    
BRZAC KRENOVAC    
RJEČINA VARGON 2    
17. KOLO - 16.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
RJEČINA LOŠINJ 90    
VARGON 2 BRZAC    
KRENOVAC FRANKOPAN    
KRK BRAJDA    
ZAGON SRDOČI    
18. KOLO. - 23.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOŠINJ 90 ZAGON    
SRDOČI KRK    
BRAJDA KRENOVAC    
FRANKOPAN VARGON 2    
BRZAC RJEČINA    





 2.ŽUPANIJSKA LIGA - 2018./19. - SUBOTA 17 sati
1. KOLO - 01.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ZORETIĆI TRSAT    
LEDENICE GRBCI    
DRAGA-MOŠć. DRAGA LOVRANSKA DRAGA    
OPATIJA ŠKRLJEVO    
KOSTRENA ZASTENICE    
2. KOLO - 8.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT ZASTENICE    
ŠKRLJEVO KOSTRENA    
LOVRANSKA DRAGA OPATIJA    
GRBCI DRAGA-MOŠć. DRAGA    
ZORETIĆI LEDENICE    
3. KOLO - 15.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LEDENICE TRSAT    
DRAGA-MOŠć. DRAGA ZORETIĆI    
OPATIJA GRBCI    
KOSTRENA LOVRANSKA DRAGA    
ZASTENICE ŠKRLJEVO    
4. KOLO - 22.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT ŠKRLJEVO    
LOVRANSKA DRAGA ZASTENICE    
GRBCI KOSTRENA    
ZORETIĆI OPATIJA    
LEDENICE DRAGA-MOŠć. DRAGA    
5. KOLO - 29.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRAGA-MOŠć. DRAGA TRSAT    
OPATIJA LEDENICE    
KOSTRENA ZORETIĆI    
ZASTENICE GRBCI    
ŠKRLJEVO LOVRANSKA DRAGA    
6.KOLO - 06.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT LOVRANSKA DRAGA    
GRBCI ŠKRLJEVO    
ZORETIĆI ZASTENICE    
LEDENICE KOSTRENA    
DRAGA-MOŠć. DRAGA OPATIJA    
7. KOLO - 13.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
OPATIJA TRSAT    
KOSTRENA DRAGA-MOŠć. DRAGA    
ZASTENICE LEDENICE    
ŠKRLJEVO ZORETIĆI    
LOVRANSKA DRAGA GRBCI    
8. KOLO - 06.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT GRBCI    
ZORETIĆI LOVRANSKA DRAGA    
LEDENICE ŠKRLJEVO    
DRAGA-MOŠć. DRAGA ZASTENICE    
OPATIJA KOSTRENA    
9. KOLO - 13.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KOSTRENA TRSAT    
ZASTENICE OPATIJA    
ŠKRLJEVO DRAGA-MOŠć. DRAGA    
LOVRANSKA DRAGA LEDENICE    
GRBCI ZORETIĆI    
10. KOLO - 27.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT ZORETIĆI    
GRBCI LEDENICE    
LOVRANSKA DRAGA DRAGA-MOŠć. DRAGA    
ŠKRLJEVO OPATIJA    
ZASTENICE KOSTRENA    
11. KOLO - 04.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ZASTENICE TRSAT    
KOSTRENA ŠKRLJEVO    
OPATIJA LOVRANSKA DRAGA    
DRAGA-MOŠć. DRAGA GRBCI    
LEDENICE ZORETIĆI    
12. KOLO - 11.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT LEDENICE    
ZORETIĆI DRAGA-MOŠć. DRAGA    
GRBCI OPATIJA    
LOVRANSKA DRAGA KOSTRENA    
ŠKRLJEVO ZASTENICE    
13. KOLO - 18.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ŠKRLJEVO TRSAT    
ZASTENICE LOVRANSKA DRAGA    
KOSTRENA GRBCI    
OPATIJA ZORETIĆI    
DRAGA-MOŠć. DRAGA LEDENICE    
14. KOLO - 25.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT DRAGA-MOŠć. DRAGA    
LEDENICE OPATIJA    
ZORETIĆI KOSTRENA    
GRBCI ZASTENICE    
LOVRANSKA DRAGA ŠKRLJEVO    
15. KOLO - 01.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LOVRANSKA DRAGA TRSAT    
ŠKRLJEVO GRBCI    
ZASTENICE ZORETIĆI    
KOSTRENA LEDENICE    
OPATIJA DRAGA-MOŠć. DRAGA    
16. KOLO - 08.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT OPATIJA    
DRAGA-MOŠć. DRAGA KOSTRENA    
LEDENICE ZASTENICE    
ZORETIĆI ŠKRLJEVO    
GRBCI LOVRANSKA DRAGA    
17. KOLO - 15.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
GRBCI TRSAT    
LOVRANSKA DRAGA ZORETIĆI    
ŠKRLJEVO LEDENICE    
ZASTENICE DRAGA-MOŠć. DRAGA    
KOSTRENA OPATIJA    
18. KOLO. - 22.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
TRSAT KOSTRENA    
OPATIJA ZASTENICE    
DRAGA-MOŠć. DRAGA ŠKRLJEVO    
LEDENICE LOVRANSKA DRAGA    
ZORETIĆI GRBCI    




 3.ŽUPANIJSKA LIGA  ISTOK  2018./19. - SUBOTA 17 sati
1. KOLO - 08.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
SELCE DRIVENIK    
VEŽICA RADINJE    
BRIBIR BROD MORAVICE    
Sv. JAKOV 2 HRELJIN    
2. KOLO - 15.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK HRELJIN    
BROD MORAVICE Sv. JAKOV 2    
RADINJE BRIBIR    
SELCE VEŽICA    
3. KOLO - 22.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
VEŽICA DRIVENIK    
BRIBIR  SELCE    
Sv. JAKOV 2 RADINJE    
HRELJIN BROD MORAVICE    
4. KOLO - 29.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK BROD MORAVICE    
RADINJE HRELJIN    
SELCE Sv. JAKOV 2    
VEŽICA BRIBIR    
5. KOLO - 06.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BRIBIR DRIVENIK    
Sv. JAKOV 2 VEŽICA    
HRELJIN SELCE    
BROD MORAVICE RADINJE    
6. KOLO - 27.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK RADINJE    
SELCE BROD MORAVICE    
VEŽICA HRELJIN    
BRIBIR Sv. JAKOV 2    
7. KOLO - 04.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
Sv. JAKOV 2 DRIVENIK    
HRELJIN BRIBIR    
BROD MORAVICE VEŽICA    
RADINJE SELCE    
8. KOLO - 11.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK SELCE    
RADINJE VEŽICA    
BROD MORAVICE BRIBIR    
HRELJIN Sv. JAKOV 2    
9. KOLO - 18.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN DRIVENIK    
Sv. JAKOV 2 BROD MORAVICE    
BRIBIR RADINJE    
VEŽICA SELCE    
10. KOLO - 25.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK VEŽICA    
SELCE BRIBIR     
RADINJE Sv. JAKOV 2    
BROD MORAVICE HRELJIN    
11. KOLO - 01.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BROD MORAVICE DRIVENIK    
HRELJIN RADINJE    
Sv. JAKOV 2 SELCE    
BRIBIR VEŽICA    
12. KOLO - 08.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK BRIBIR    
VEŽICA Sv. JAKOV 2    
SELCE HRELJIN    
RADINJE BROD MORAVICE    
13. KOLO - 15.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
RADINJE DRIVENIK    
BROD MORAVICE SELCE    
HRELJIN VEŽICA    
Sv. JAKOV 2 BRIBIR    
14. KOLO - 22.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRIVENIK Sv. JAKOV 2    
BRIBIR HRELJIN    
VEŽICA BROD MORAVICE    
SELCE RADINJE    



 3.ŽUPANIJSKA LIGA  - ZAPAD 2018./19. - SUBOTA 17 sati
1. KOLO - 08.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
RUBEŠI MARIO GENNARI 2    
STUDENA DRAGA    
LIGANJ ŠKALNICA    
HALUBJAN POLJANE    
2. KOLO - 15.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 POLJANE    
ŠKALNICA HALUBJAN    
DRAGA LIGANJ    
RUBEŠI STUDENA    
3. KOLO - 22.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
STUDENA MARIO GENNARI 2    
LIGANJ  RUBEŠI    
HALUBJAN DRAGA    
POLJANE ŠKALNICA    
4. KOLO - 29.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 ŠKALNICA    
DRAGA POLJANE    
RUBEŠI HALUBJAN    
STUDENA LIGANJ    
5. KOLO - 06.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
LIGANJ MARIO GENNARI 2    
HALUBJAN STUDENA    
POLJANE RUBEŠI    
ŠKALNICA DRAGA    
6. KOLO - 27.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 DRAGA    
RUBEŠI ŠKALNICA    
STUDENA POLJANE    
LIGANJ HALUBJAN    
7. KOLO - 04.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HALUBJAN MARIO GENNARI 2    
POLJANE LIGANJ    
ŠKALNICA STUDENA    
DRAGA RUBEŠI    
8. KOLO - 11.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 RUBEŠI    
DRAGA STUDENA    
ŠKALNICA LIGANJ    
POLJANE HALUBJAN    
9. KOLO - 18.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
POLJANE MARIO GENNARI 2    
HALUBJAN ŠKALNICA    
LIGANJ DRAGA    
STUDENA RUBEŠI    
10. KOLO - 25.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 STUDENA    
RUBEŠI LIGANJ     
DRAGA HALUBJAN    
ŠKALNICA POLJANE    
11. KOLO - 01.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ŠKALNICA MARIO GENNARI 2    
POLJANE DRAGA    
HALUBJAN RUBEŠI    
LIGANJ STUDENA    
12. KOLO - 08.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 LIGANJ    
STUDENA HALUBJAN    
RUBEŠI POLJANE    
DRAGA ŠKALNICA    
13. KOLO - 15.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRAGA MARIO GENNARI 2    
ŠKALNICA RUBEŠI    
POLJANE STUDENA    
HALUBJAN LIGANJ    
14. KOLO - 22.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
MARIO GENNARI 2 HALUBJAN    
LIGANJ POLJANE    
STUDENA ŠKALNICA    
RUBEŠI DRAGA    


ŽENSKA ŽUPANIJSKA LIGA   -  2018-19 -  PETAK 17.30 sati
1. KOLO - 07.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ŠKRLJEVO HRELJIN    
DRAŽICE ČAVLE-ŠB 2    
ČAVLE KASTAV    
2. KOLO - 14.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN KASTAV    
ČAVLE-ŠB 2 ČAVLE    
ŠKRLJEVO DRAŽICE    
3. KOLO - 21.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
DRAŽICE HRELJIN    
ČAVLE  ŠKRLJEVO    
KASTAV ČAVLE-ŠB 2    
4. KOLO - 28.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN ČAVLE-ŠB 2    
ŠKRLJEVO KASTAV    
DRAŽICE ČAVLE    
5. KOLO - 05.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ČAVLE HRELJIN    
KASTAV DRAŽICE    
ČAVLE-ŠB 2 ŠKRLJEVO    
6. KOLO - 26.4.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN ŠKRLJEVO    
ČAVLE-ŠB 2 DRAŽICE    
KASTAV ČAVLE    
7. KOLO - 3.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KASTAV HRELJIN    
ČAVLE ČAVLE-ŠB 2    
DRAŽICE ŠKRLJEVO    
8. KOLO - 10.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN DRAŽICE    
ŠKRLJEVO ČAVLE    
ČAVLE-ŠB 2 KASTAV    
9. KOLO - 17.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ČAVLE-ŠB 2 HRELJIN    
KASTAV ŠKRLJEVO    
ČAVLE DRAŽICE    
10. KOLO - 24.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
HRELJIN ČAVLE     
DRAŽICE KASTAV    
ŠKRLJEVO ČAVLE-ŠB 2    

 
OPĆINSKA LIGA   -  ISTOK -  PETAK 17.30 sati
1. KOLO - 07.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIMEJA KRIŽIŠĆE    
GRIŽANE OREHOVICA    
PUNAT Sv. JELENA    
2. KOLO - 14.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE Sv. JELENA    
OREHOVICA PUNAT    
KRIMEJA GRIŽANE    
3. KOLO - 21.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
GRIŽANE KRIŽIŠĆE    
PUNAT  KRIMEJA    
Sv. JELENA OREHOVICA    
4. KOLO - 28.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE OREHOVICA    
KRIMEJA Sv. JELENA    
GRIŽANE PUNAT    
5. KOLO - 05.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
PUNAT KRIŽIŠĆE    
Sv. JELENA GRIŽANE    
OREHOVICA KRIMEJA    
6. KOLO - 26.4.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE KRIMEJA    
OREHOVICA GRIŽANE    
Sv. JELENA PUNAT    
7. KOLO - 3.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
Sv. JELENA KRIŽIŠĆE    
PUNAT OREHOVICA    
GRIŽANE KRIMEJA    
8. KOLO - 10.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE GRIŽANE    
KRIMEJA PUNAT    
OREHOVICA Sv. JELENA    
9. KOLO - 17.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
OREHOVICA KRIŽIŠĆE    
Sv. JELENA KRIMEJA    
PUNAT GRIŽANE    
10. KOLO - 24.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KRIŽIŠĆE PUNAT     
GRIŽANE Sv. JELENA    
KRIMEJA OREHOVICA    
 
 
OPĆINSKA LIGA  - ZAPAD 2018./19. - PETAK 17.30 sati
1. KOLO - 07.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BRAJDA 2 KORENSKO    
VEPRINAC KANTRIDA    
BANDEROVO X    
IKA ŠKURINJE    
2. KOLO - 14.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO ŠKURINJE    
X IKA    
KANTRIDA BANDEROVO    
BRAJDA 2 VEPRINAC    
3. KOLO - 21.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
VEPRINAC KORENSKO    
BANDEROVO  BRAJDA 2    
IKA KANTRIDA    
ŠKURINJE X    
4. KOLO - 28.09.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO X    
KANTRIDA ŠKURINJE    
BRAJDA 2 IKA    
VEPRINAC BANDEROVO    
5. KOLO - 05.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
BANDEROVO KORENSKO    
IKA VEPRINAC    
ŠKURINJE BRAJDA 2    
X KANTRIDA    
6. KOLO - 12.10.2018.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO KANTRIDA    
BRAJDA 2 X    
VEPRINAC ŠKURINJE    
BANDEROVO IKA    
7. KOLO - 26.04.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
IKA KORENSKO    
ŠKURINJE BANDEROVO    
X VEPRINAC    
KANTRIDA BRAJDA 2    
8. KOLO - 3.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO BRAJDA 2    
KANTRIDA VEPRINAC    
X BANDEROVO    
ŠKURINJE IKA    
9. KOLO - 10.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
ŠKURINJE KORENSKO    
IKA X    
BANDEROVO KANTRIDA    
VEPRINAC BRAJDA 2    
10. KOLO - 17.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO VEPRINAC    
BRAJDA 2 BANDEROVO     
KANTRIDA IKA    
X ŠKURINJE    
11. KOLO - 24.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
X KORENSKO    
ŠKURINJE KANTRIDA    
IKA BRAJDA 2    
BANDEROVO VEPRINAC    
12. KOLO - 31.05.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO BANDEROVO    
VEPRINAC IKA    
BRAJDA 2 ŠKURINJE    
KANTRIDA X    
13. KOLO - 7.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KANTRIDA KORENSKO    
X BRAJDA 2    
ŠKURINJE VEPRINAC    
IKA BANDEROVO    
14. KOLO - 14.06.2019.
DOMAĆIN GOST REZ SUDAC
KORENSKO IKA    
BANDEROVO ŠKURINJE    
VEPRINAC X    
BRAJDA 2 KANTRIDA