Boćarski turnir

Boćarski turnir

Članovi Boćarskog kluba Krk i ove su godine organizirali tradicionalni, 31. po redu boćarski turnir pod nazivom Krčki sajam - Lovrečeva. Jer boćanje je jedini sport koji već više od tri desetljeća prati program najdugovječnije, a ujedno i najposjećenije gradske manifestacije Krčkog sajma - Lovrečeve.

 

Pozivu domaćina odazvalo se osam boćarskih ekipa koje se natječu u rasponu od 1. Hrvatske boćarske lige, pa sve do 2. Županijske lige.

 

Natjecanje se odvijalo na novonatkrivenom boćalištu unutar kompleksa Sportsko-rekreacijskog centra Josip Uravić Pepi. 

 

Pobjedu su odnijeli boćari BK Podhum u sastavu Robi Jakotić, Dejan Cetina i Saša Grgantov.

 

Drugo mjesto pripalo je Lovru Šipeku, Žarku Jerčinoviću i Filipu Klariću iz Boćarskog kluba Sv. Jakov Jadranovo,

   

Treće mjesto osvojili su Leon Petz, Gabriel Ivančić i Karlo Vukelić iz Boćarskog kluba Vargon Rijeka.

 

Četvrto mjesto zauzela je jedina ženska ekipa - prvakinje Hrvatske iz Boćarskog kluba Čavle-škola boćanja: Marina Svetić, Carrolina i Virginija Bajrić.                 

 

Najboljim boćarima zaslužene nagrade zajednički su podijelili krčki gradonačelnik Darijo Vasilić i predsjednik Boćarskog kluba Krk Mladen Milohnić.

Pored brojnih sponzora održavanje ovog tradicionalnog turnira omogućili su pokrovitelji Grad Krk i Turistička zajednica Grada Krka.

 
 
 
 

BOĆARSKI TURNIR "KRČKI SAJAM 2018.”

RAZIGRAVANJE PO SKUPINAMA

JOG

BROJ

S

EKIPE

REZULTAT

REDOSLIJED ZA SLJEDEĆE KOLO

 

 

                                                    SKUPINA  «A»

1

2

3

4

1

1

ČAVLE ŠKOLA BOĆANJA - PODHUM

0 : 13

 

2

TRSTENA - ŠKRLJEVO

7 : 10

POB.

PODHUM - ŠKRLJEVO

13 : 0

PODHUM

A1

POR.

ČAVLE ŠKOLA BOĆANJA - TRSTENA

13 : 1

 

R

ŠKRLJEVO - ČAVLE ŠKOLA BOĆANJA

10 : 11

ČAVLE

ŠKOLA BOĆANJA

A2

 

 

                                                    SKUPINA  «B»

3

4

1

2

3

1

VARGON – SV. JAKOV

8 : 9

 

2

BRZAC - KRK

9 : 5

POB.

BRZAC - SV. JAKOV

7 : 9

SV. JAKOV

B1

POR.

KRK - VARGON

2 : 13

 

R

VARGON - BRZAC

13 : 5

VARGON

B2

 

ZA 7. MJESTO

4

A4-B4

TRSTENA - KRK

2 : 13

 

ZA 5. MJESTO

3

A3-B3

ŠKRLJEVO - BRZAC

9 : 10

 

ZA 3. MJESTO

2

A2-B2

ČAVLE ŠKOLA BOĆANJA - VARGON

4 : 13

 

ZA 1. MJESTO

1

A1-B1

PODHUM - SV. JAKOV

13 : 9

 

 

KONAČNI REDOSLIJED

 

 

Ekipa

Igrači

1.

PODHUM

Saša Grgantov, Dejan Cetina, Robi Jakotić

2.

SV. JAKOV

Lovro Šipek, Žarko Jerčinović, Filip Klarić

3.

VARGON

Leon Petz, Gabriel Ivančić, Karlo Vukelić

4.

ČAVLE ŠKOLA BOĆANJA

Marina Svetić, Carrolina Bajrić, Virginia Bajrić

5.

BRZAC

Mile Ivić, Marijan Polonijo, Neven Marinković, Marko Vrkić

6.

ŠKRLJEVO

Jovica Pecija, Marin Cuculić, Kristijan Rak

7.

KRK

Bruno Karabaić,  Davor Feretić, Ivan Škrabonja, Nikola Šamanić, Mladen Kosić

8.

TRSTENA

Karlo Jakominić, Fran Jakominić, Ivica Jakominić

 

Voditelj natjecanja: Marin Butković

U Krku, 4. kolovoza 2018.